22

Re: Island Circumnavigation 2014

Antonius Carbonius napsal:

Jak jdou přípravy? Bude open-crossing?

Všechno jde skvěle, nemá to chybu...:-)
Právě jsem odvez Odysseovu Volbu ke Standovi Klokočníkovi, potřebuje novej kýlstrip a zamatlat pár pavouků a rýh.
Pavel Olejson Tiderace mi ještě obstarává novou nafukovačku, abych spal jak v bavlce a zítra ještě jedu nechat preventivně vyměnit latexovej límec na sucháči.
Jinak mám všechno po kupě, jen zabalit a vypadnout. Co nedávám je trénink, teď se mi do toho ta chřipka fakt nehodila. Pokusně jsem doma tahal gumy, ale to je jenom takový šidítko.
Open-crossing  už do programu nenarvu, což je škoda, ale na druhou stranu na Islandu si jich asi pár užiju.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

23

Re: Island Circumnavigation 2014

Jirka Vlčí Dech napsal:
Antonius Carbonius napsal:

Jak jdou přípravy? Bude open-crossing?

Všechno jde skvěle, nemá to chybu...:-)
Právě jsem odvez Odysseovu Volbu ke Standovi Klokočníkovi, potřebuje novej kýlstrip a zamatlat pár pavouků a rýh.
Pavel Olejson Tiderace mi ještě obstarává novou nafukovačku, abych spal jak v bavlce a zítra ještě jedu nechat preventivně vyměnit latexovej límec na sucháči.
Jinak mám všechno po kupě, jen zabalit a vypadnout. Co nedávám je trénink, teď se mi do toho ta chřipka fakt nehodila. Pokusně jsem doma tahal gumy, ale to je jenom takový šidítko.
Open-crossing  už do programu nenarvu, což je škoda, ale na druhou stranu na Islandu si jich asi pár užiju.


Tak to je dobře. Myslím si, že se na Islandu rozjedeš a doženeš vše co ti chybí! Budeš nás nějak informovat?!(blog, fórum, SQ)

Jinak mě napadlo jestli nechceš můj spot nebo máš plb? Ohledně infomovani..mohl bych založit island.seakayakforum.cz a pravidelně dávat reporty. Složil bych se i na simku s internetem abys mohl zasílat nějaké foto a info. Můžeme se domluvit s SQ aby tam dali odkaz.

24

Re: Island Circumnavigation 2014

Počítám, že se občas dostanu k internetu, tak pošlu do fóra pár fotek a krátký report, ale na blog to nevidím. Bavil jsem se o tom s Mejdžím i Vítkem a říkali mi, že udržovat 180DT byl občas pěknej porod.
Vítkovi do SQ jsem slíbil shrnující závěrečnou zprávu:-), mám rozjednaný článek do OUTDOORU a podkud fotky budou za něco stát, tak udělám promítání, ale něco malýho, tak v klubu cestovatelů, nebo podobně.
Za nabídku spotu děkuju, hodně jsem si to v hlavě řešil, ale myslím, že vysílačka stačí...

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

25

Re: Island Circumnavigation 2014

Jirka Vlčí Dech napsal:

Počítám, že se občas dostanu k internetu, tak pošlu do fóra pár fotek a krátký report, ale na blog to nevidím. Bavil jsem se o tom s Mejdžím i Vítkem a říkali mi, že udržovat 180DT byl občas pěknej porod.
Vítkovi do SQ jsem slíbil shrnující závěrečnou zprávu:-), mám rozjednaný článek do OUTDOORU a podkud fotky budou za něco stát, tak udělám promítání, ale něco malýho, tak v klubu cestovatelů, nebo podobně.
Za nabídku spotu děkuju, hodně jsem si to v hlavě řešil, ale myslím, že vysílačka stačí...

Já bych ten porod zvládnu! ...když nebudu muset překládat z mejdžištiny do češtiny:) myslim to vážně!!!

26

Re: Island Circumnavigation 2014

island2014.seakayakforum.cz ???

27

Re: Island Circumnavigation 2014

Tony, díky, ale fakt ne. Pokusím se sem tam poslat pár fotek a nějaký report - budu ale spoléhat, že mě občas někdo nechá sednout k netu, nebo že v Reykjaviku bude nějaká veřejná knihovna, nepovezu s sebou ani tablet, pc, čtečku a v podstatě ani telefon.
Moje elektronika se omezí na vysílačku, digitálky na vestě, a foťák.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

28

Re: Island Circumnavigation 2014

Jirka Vlčí Dech napsal:

Hmmm, tak jo, já to teda zveřejním. Koukám totiž, že věc o který ví víc než jeden člověk přestává být tajemstvím:-)
Chystám se na solo objezd Islandu. Plavbenku na trajekt mám koupenou z Dánska na prvního července, vracím se v druhý půli srpna. Plán je takovej, že v Seydisfjorduru sednu do Odysseovy Volby a vyrazím směrem na západ a za zhruba čtyřicet pět dní z ní zase na stejným místě vylezu.
Nebude to žádná expedice, prostě jenom čundr jednoho maníka, co má rád drsný moře a o samotě si chce odfouknout od lidí.

Na jihozápad nebo severozápad?