1

Téma: HG sympozium 2014

V termínu 31.5. - 1.6. 2014
Původně to mělo být na Nechranicích, tož jsem se těšil, že to budu mít za rohem. Stanďoch mě ale trochu zarazil, že to letos naplánoval na domácí hřiště, čili do Tróje, ale nakonec proč ne...
Tak s kým se tam potkám?

http://www.hgsport.cz/stranka/seakajakove-sympozium/55

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

2

Re: HG sympozium 2014

Jirka Vlčí Dech napsal:

V termínu 31.5. - 1.6. 2014
Původně to mělo být na Nechranicích, tož jsem se těšil, že to budu mít za rohem. Stanďoch mě ale trochu zarazil, že to letos naplánoval na domácí hřiště, čili do Tróje, ale nakonec proč ne...
Tak s kým se tam potkám?

http://www.hgsport.cz/stranka/seakajakove-sympozium/55

Ja to mam vlastne za rohem:)

3

Re: HG sympozium 2014

Tony, nebo někdo..., jak to vypadá v Praze, na seznamu.cz je, že preventivně vyklízí náplavky?

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

4

Re: HG sympozium 2014

Zatim dobrý, teče 385m3 plavba běží do 450m3.
Dneska to podle Štvanickýho hráznýho maj držet do 400m3
Pak se uvidí.
Hubu bych do toho nenamáčel....

5

Re: HG sympozium 2014

Dík, já jenom jestli si mám vzít taky kajak, nebo jenom sucháč, že bysme převentivně začli vynášet...

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

6

Re: HG sympozium 2014

Naposledy jsem pádloval v úterý a bylo to dost špatný...včera jsem tam projížděl a teklo to ještě víc, tak nevím.... Jinak v pátek nebudu.

7

Re: HG sympozium 2014

Tak už jsem ze sympozia doma, a musím říct, že jak jsem byl k pádlování v Tróji skeptickej tak to nakonec bylo príma. Díky velkýmu průtokou se pod lávkou udělala krásná vlna a o něco níž solidní peřejka, kde se dalo surfovat a dělat přejezdy v proudu. Vytvořili jsme údernou skupinku (Mejdží, Tomáš, Petr, Jirka, Broněk,...) a prořádili jsme tam dopoledne i odpoledne - až jsem mě večer ruce po kolena. Doplňkově jsme zablbnuli na eskymáckejch provazech a večer Mejdží přednášel s vobrázkama a videem, tentokrát to měl nakomponovaný víc pro sea kayakáře než poprvé v kině Aero.
Škoda že jsem nedal taky vyjížďku do centra na Karlův most a Hradčany, ale vlnka byla lákavější.
Tak že Stanďochu a HáGéčko díky....:-)

Doufám, že sem někdo hodíte odkaz na fotágle, protože já si tradičně foťák nechal doma... kruciš.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.