113

Re: Nová loď z řady Performace Kayaks

bEGBIE napsal:

Je mi luto, ze diskusia skoncila tak posmutne a dlhu dobu nepribudol dalsi komentar ohladom  Bory 18.
Bol by som rad ak by majitelia mozno uz dnes bivali majitelia (Tony, karelher, Zdenek) popisali skusenosti...


Ahoj, Boru stale máme. Dekly byli vždy v pořádku a loď je stále dobrá. Musíš do ní sednout a vyzkoušet. Zdeněk, Oldřich a já totiž tento kajak máme a ostatní co se k tomu vyjadřovali nemají a pokud vím tak ani nezkoušeli. Jediný co můžu vytknout je ovládání bez kormidla, ale to bude tím že asi neumím pádlovat..

114

Re: Nová loď z řady Performace Kayaks

Ja som Boru vlasne padloval.... resp. som padloval lod, ktora predchadzala Bore a to Vajdu Seala (ktoreho spominal Zdenek ako prototyp pre vznik Bory...vlastne bola to ta jeho lod). Na tomto kajaku sa mi jazdilo dobre akurat miesta na nohy malo ked sa clovek potrebuje zapriet docbokov musi mat nohy skoro vystrete inak sa tam nezmesti....(ale toto uz ma bora vyriesene). Inak je to stavka na istotu tento kajak.
Tie dekle som myslel otvor na batozinu, ze sa zmensoval (dekle sa jasne nemenili).....len ci sa menilo nieco ine este za tych 4-5 rokov co je uz vo vyrobe.