29

Re: Plzeň-Cuxhaven

Jirka Vlčí Dech napsal:

A vlastně, mám dva. Jeden Ti půjčím. Chceš?

Jirko, děkuji za nabídku, ještě to nechám chvíli projít hlavou a rozhodnu se jestli koupím nebo ne. Věřím v tvoji výbornou referenci a ta mě trochu víc nahlodala.

Fakt je, že jakákoliv (i dobře zafixovaná) flaška na palubě bude jako teplovodní kolektor a to u pitné vody moc nemusím.

Klasik

30

Re: Plzeň-Cuxhaven

Klasiku, tohle se bude zahřívat taky. Myslel jsem to spíš do kajaku. Dá se to hodit mezi nohy do kokpitu nebo do dayhatche a tím jak se v tom nepřelévá voda, tak jsi stabilnější. Taky se z toho dá vyvést šlahoun s náústkem a používat to jako picí vak.
Na palubu to fakt není. Jednak jsi labilnější a pak je to vyrobené z černé látky, tak to bude jak bojler na sprchování.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

31

Re: Plzeň-Cuxhaven

MSR nema chybu.

32

Re: Plzeň-Cuxhaven

Jirka Vlčí Dech napsal:

Klasiku, tohle se bude zahřívat taky. Myslel jsem to spíš do kajaku. Dá se to hodit mezi nohy do kokpitu nebo do dayhatche a tím jak se v tom nepřelévá voda, tak jsi stabilnější. Taky se z toho dá vyvést šlahoun s náústkem a používat to jako picí vak.
Na palubu to fakt není. Jednak jsi labilnější a pak je to vyrobené z černé látky, tak to bude jak bojler na sprchování.

Však já to tak taky myslel. Kdybch vzal PETku, třeba velkou a zafixoval ji do slušné polohy na palubu, tak ohřev+ překáží. Do lodi je to kisna, která se nikam nevejde. Když naleju do vaku místo 10 l jen 5-7 l, tak to bude tvárné a vejde se to kam potřebuju. Pod noham to bude i chlazené vodou pod lodí. Ta stabilita mě tolik nebere, ale ... uvidím jak se bude hcovat plná loď. Prát se s vodou v lahvi je asi zbytečné. Určitě nějaký vak povezu, otázka je zda koupím svůj kvalitní MSR, levnou náhražku nebo poprosím tebe. Ale na to je ještě čas.

Klasik

33

Re: Plzeň-Cuxhaven

Máte kliku že jdu náhodou kolem...
Mám tu jeden Sea to Summit vak 10l, kterej už nepoužívám. 
MSR je prostě lepší a tenhle šel do důchodu jako "morálně zastaralej" protože v mrazu není "komfortní"
Nicméně, pokud nemrzne, nemá problém. Fotky a popis sem schopen poslat.
Směním za sedmičku červenýho. :o)

34

Re: Plzeň-Cuxhaven

JK napsal:

Máte kliku že jdu náhodou kolem...
Fotky a popis sem schopen poslat.

Ta cena je velmi zajímavá smile. Pošli fotky prosím na klasik zavináč machr.cz, třeba se domluvíme.

Kdyby jsi šel kolem o 3 dny dříve, měl jsem 10l lahev vynikající zweiglt růžovky. Růžovku obvykle považuji za "kočkopes", ale tahle byla tak úžasná, že jsem ji vzal raději než v plné barvě. Bohužel zdroj pro mě není běžně dostupný.

Klasik

35

Re: Plzeň-Cuxhaven

Tak jsem objednal ... píšu link, třeba to bude hledat i někdo další. Cenový rozptyl je velký.
http://www.e-husky.cz/ostatni/pitne-vak … edary-bag/

Klasik