1

Téma: kayaking uk

zdravím kajakáře v česku našel jsem toto fórum docela náhodou jsem tomu rád alespoň nějaký kontakt domovem. bydlím v východní části anglie ano ale jak sem poprvé sednul tady na moři takže moje zkušenost je poněkud obrácená nemám naprosto žádnou zkušenost z řek ale pouze z moře.
během první sezony jsem jezdil až čtyřikrát týdně otrávil sem na kajaku veškerý můj volný čas. příští rok mě čeká upgrade a doufejme několik naplánovaných expedition.
mám pro jediný celý kent, pobřeží jizni Devon a english channel a severní část kentu kde už začíná severní moře. poměrně nezajímavá lokace až na pár vyjímek jakou kolonie tuleňů, goodwin sands větrný farmy a tak dále.
přílivový podmínky sou tady extrémnítakže člověk musí počítat se příliv a odliv jinak stojí na místě a nejede nikam. rád bych si zkusil středozemní moře. pokud budete mít někdo cestu okolo dejte vědět můžu vám tady ukázat docela zajímavý místa.

2

Re: kayaking uk

Ahoj Radku, vítej na fóru!!! Snad někdy v dohlednu pojedeme do Anglie a určitě se Ti ozvu .) Těším se na Tvoje zkušenosti z moře jestli se rozhodneš o něj podělit.

3

Re: kayaking uk

rad se podelim o zkusenosti alespon co se tyce lokality kde jezim na more ja (folkestone/dover/margate/deal/londyn/Brixham)