8

Re: www.kayakaroundeurope.com

Tedy pár bodů k tomu co mě vedlo k tomuto směru:
1) Již řečené řeky... jejich délka a směr
2) Mořské proudy ve středozemním moři (jak napsal Jirka Vlčí Dech)
3) Golfský proud
4) Trasa od lehčího po těžší úsek (Dunaj-Č.m.- S.m.-ocean)

Opačně jsem to usoudil jako masakr....

Jo a ideálně to vychází s létem v Řecku... Ale to je jen bonus :-)

Život na cestě? Nebo cesta je život? Či životní cesta?

9

Re: www.kayakaroundeurope.com

Díky za vysvětlení! Budeme držet palce! Přijeď na Slapy, popovídáme si u táboráku .)

10

Re: www.kayakaroundeurope.com

Myslím, že Jiří je ve Švajcu, tak ty Zimní Slapy asi nedá. V každým případě ho můžem potom kousek doprovodit po startu.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

11

Re: www.kayakaroundeurope.com

Ty seš Vlčáku pěkně zlomyslnej. :o)
Chceš vidět jak se slečna bude tvářit, když nebude stíhat pádlovat na modřanský úžině a potom to přejíždění z vracáku do vracáku před Vraným. Mno a potom přenášení Vranýho protože samozdřejmě nejedou komory. Vod Kiliána nahoru zase vracák - vracák. Štěchovice taky v ruce, protože komora nejede, radost až do rána. A potom Slapy. To jednomu ztuhne úsměv, když vyjede ze zatáčky a proti němu šedá stěna. Jupí dva kiláky po silnici do kopce. A tak to v klidu a míru pokračuje dalších 150km do Budějc.
Super na rozjetí. Mimochodem po celý trase z čech bude jediná funkční komora - Modřany.

12

Re: www.kayakaroundeurope.com

Zlomyslnej ne, já tomuhle projektu fakt fandím. Ale samozřejmě si myslím, že by to šlo i bezbolestnějc. Třeba po Moravě a Dyji.
Ale znáš ten starej vtip kterej končí:   "...to jsou křesťani, ty to tak chtěli".

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

13

Re: www.kayakaroundeurope.com

Ale zase proti Labi do kopce je to jen odvárek...
Větší průser bude až dojdou tužkový baterky.

14

Re: www.kayakaroundeurope.com

Mě vyšlo že z Pardubic do Zábřeha (Moravská Sázava - kousek od Moravy) je to jenom sto kilometrů po silničkách - to by se na nějakejch bytelnejch kolejdách dalo za tři dny pěšourem.
Proti Labi jsem to pádloval na kánoi z Kolína do Opatovic a Labský hrčáky a nebo nad Pardubkama už to moc za hubičku nebylo. Ale furt mi to přijde snesitelnější než se rvát proti Vltavě a pak na kolejdách stejnejch sto kilo přes Šumavu.
Ale co, aspoň budou rozpádlovaný hnedka od začátku.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.