1

Téma: 3 dílné kajaky

Brzy budeme řezat..

2

Re: 3 dílné kajaky

Vi nekdo neco o tom, ze starsi kajak radsi nerozrezavat? Muzou s tim byt problemy?

3

Re: 3 dílné kajaky

Dělené lodě se dělají jako záměr, starší bych si netroufnul rozfikat. Jde o to, že pár dní po vylaminování je skořepina ještě živá a lepkavá a přepážky se dobře spojí. Po nějakém čase uzraje a zapráší se a pak už by tam ty přepážky nemuseli dobře držet.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

4

Re: 3 dílné kajaky

a sou ty skládačky stejně pevný jako klasickej kajak ? Nekroutí se to, nevznikaj "fuky"?

5

Re: 3 dílné kajaky

Měl jsem dělenou trienu a žádnej problém jsem nezaznamenal. Ono je to dělení na třetiny v docela výhodnejch místech a tlaky a tahy tam nejsou takový. Nevím ale, jak je to třeba u lodí dělenejch na půlku - za kokpitem. Viděl jsem takhle udělanejch pár nordkappů a taky deblů.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

6

Re: 3 dílné kajaky

Hele Tony a co to vlastně budete fikat? Chárona? Předpokládám že si to necháte udělat a že se do toho nebudete pouštět sami. Což?
No moje výhrady k dělený lodi jsem Ti říkal na Orlíku. Problém je když potřebuješ v jednom sešroubovat díl kokpitu a přídě. Ale pokud by to bylo udělaný jako to má španělskej FunRun- tedy šrouby zabudovaný, tak to by bylo asi nejlepší.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

7

Re: 3 dílné kajaky

No my se do toho sami poustet nebudeme. Muzou nastat problemy, jak pises. Poptal jsem vsechny vyrobce a 3 dilne kajaky dela NDK, Rockpool, Lettmann, Valley a Triena smile Dalsi jsem ani neoslovoval.