22

Re: nový K1 Laker Zástěra

Držím Ti palce, Pavle. Hlavně na moři smile

23

S Jirkou musím souhlasit ten kajak je takový prasopes, ani sjezd, ani rychlost. Ode mě to asi sedí, když jezdím na XORU. To je aspoň surfski s palubou.

24

Jakub napsal:

S Jirkou musím souhlasit ten kajak je takový prasopes, ani sjezd, ani rychlost. Ode mě to asi sedí, když jezdím na XORU. To je aspoň surfski s palubou.

Kubo, to jezdíš tohle K XOR http://zastera.cz/fotogalerie/3/74.jpg ? Mírně na to koukám, ten kokpit není skoro jak na štreky?
Mimochodem ta filosofie, se kterou to Zástěra dělá mi připadá hodně rozumná. Ano je to kočkopes, ale proč ne, když to plní požadavky na většinu použití, kterou s tím dáš. Aktuálně a již dlouho řeším, co si pořídit a neustále mi nejvíce vyhovuje sjezďák (mám málo vody, jede to, unesu to), ale rozčiluje mi spasmus mezi žebry při vystupování a tvrdnutí nohou. Třeba Seayak by šel, ale je těžký a nejede.  Slušnou expediční loď budu zbytečně tahat cca 100x v roce bez potřeby využití jejích výhod a možná ji zbytečně kuchnu o šutry na mělčině kam nepatří.

Jirko vem to tak, že díky podobným fitness lodím třeba najdeš dalšího rozpádlovaného blázna, který je schopen s tebou pak jet na expedici.

Ahoj Klasik

Klasik

25

Kamarád od vody řešil stejný problém , nevím cenu Zástěrovy loďky , ale sjezdový kajak se zvětšeným límcem , výměna sedačky za štěrkařskou a doplněný  o kormidlo udělá stejnou parádu. Cena 500kč loď a asi 10 hod práce. Pokud ji zničíš tak se dá koupit jiná a opět postavit zkrátka pohoda. Tvrdnutí nohou je v důsledek špatný polohy nohou bez opory a zavřené sedačky. Je potřeba si s tím trochu pohrát.