1

Téma: Pádlo wing od KTW

Mám pádla rád a tak testuji dál. Používám wing od Zástěry, médium burton. Dostalo se mi do ruky padlo od KTW a musím se přiznat, že se s ním palduje líp.

Pádlo je pro technické pádlování a neodpouští chyby. Pro správné padlování se musí upravit posezení, nakloněni, pozice noh, chodidel a hlavně správný pohyb. Teprve pak jsem to pádlo užil. Dále jsem si všiml, že důležité je i dýchání a sekvence pádlování. Každopádně, jsem to pádlování užil na nové úrovni.


http://seakayakforum.cz/img/m/3/t/p1ah4ukdmclp455h1dke1rbo1fvn3.jpghttp://seakayakforum.cz/img/m/3/t/p1ah4ukdmc1no85umbu7uc31gj4.jpghttp://seakayakforum.cz/img/m/3/t/p1ah4ukdmcp071el6av01fcdoai5.jpghttp://seakayakforum.cz/img/m/3/t/p1ah4ukdmc1bs6in75vf10ad1lp06.jpg

2

Re: Pádlo wing od KTW

Burton je šílená lopata a když ti dojde tak máš smůlu. Nedávno jsem uklízel a našel první wing pádlo od p.Tomana. Pak nějaké hliníkové šílené vrtule a je neskutečný,jak se všechno posunulo. Doporučil bych vyzkoušet ještě pádlo od J.Guta a Braču nejlépe 1 nebo 2. Gutovy listy jsou precizní,ale zasazení musí být perfektní. Brača je víc pohodová a odpustí chybu na začátku záběru,ale pokud se dostane příliš za tělo tak se z něj nedá voda dostat.