1

Téma: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

V druhý půli září plánuju přejezd z Rujány na Bornholm a zpět. Plán je následující. Přejezd na Bornholm, což je asi 85km, dva tři dny krátké úseky kolem ostrova a návrat na Rujánu, s možností ústupu trajektem - když se zhorší počasí.
Parťák by se hodil... což:-)

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

2

Re: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

Jirko, dej sem nejakou mapku. Rad bych videl jak jsi to naplanoval. Ten open sea zni celkem riskantne, sam bych do toho nesel...

3

Re: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

Ahoj Michale, psal jsem Ti už přes seakayakera, ale tam dlouho trvá než schválí příspěvek pod článkem. (Což je jeden z důvodů proč jsme rozjeli s Tonym tenhle cirkus)
Pokud dolítneš do Práglu a nebo Drážďan, tak Tě můžu někde vyzvednout, nabízím ti nocleh, a půjčení tříkusový trieny (jestli nejsi moc velkej, v trieně je přepážka na míru tak na chlapa 185) Trochu problém bude s pádlem, jestli jsi rozmazlanej karbonovým RAABem, tak já mám na půjčení jenom skleněnýho wernera corrywrecken. Pokud bys to zvážil, už bychom byli tři. Jednal jsem o tom už s Vítkem a plácli jsme si na datumu kolem víkendu 21.-22.září.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

4

Re: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

Antonius Carbonius napsal:

Jirko, dej sem nejakou mapku. Rad bych videl jak jsi to naplanoval. Ten open sea zni celkem riskantne, sam bych do toho nesel...

Dyk já taky lákám další pošuky:-) , ale když to neklapne, myslím, že mám na to abych to dal solo. V zásadě je to o počasí a trochu se kousnout na vytrvalosti.

Přílohy příspěvku

Mapy.cz.pdf 351.78 kB, 19 stažení od 2013-06-20 

Nemáte práva ke stažení příloh z tohoto tématu.
If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

5

Re: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

Jirka Vlčí Dech napsal:
Antonius Carbonius napsal:

Jirko, dej sem nejakou mapku. Rad bych videl jak jsi to naplanoval. Ten open sea zni celkem riskantne, sam bych do toho nesel...

Dyk já taky lákám další pošuky:-) , ale když to neklapne, myslím, že mám na to abych to dal solo. V zásadě je to o počasí a trochu se kousnout na vytrvalosti.

Ta červená čára na modrém podkladu vypadá dost lákavě...

6

Re: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

Souhlas, ale docela bojuju s časem. 4. valím do Švédska, tam chcem projezdit "kostry", tak 10-14 dní, a potom nahoru na Vesterály a Lofoty, tam bych to viděl na měsíc. Až se vrátím, tak bude dost těžký vybouchat nějakou další dovolenou.

Ale ta Rujána - Bornholm mi vychází jako hodně krátkej trip na týden, to si snad na nervy lízt nezačnem....

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

7

Re: Open Water Crossing Rujána - Bornholm

Jirka Vlčí Dech napsal:

V druhý půli září plánuju přejezd z Rujány na Bornholm a zpět. Plán je následující. Přejezd na Bornholm, což je asi 85km...

To je hodně lákavá výzva. Rád bych to taky někdy zkusil. Teď ale ještě nevím jak na tom budu časově a navíc se mi zrovna ozval oblíbený zánět šlachy na předloktí.