50

Re: Plzeň-Cuxhaven

Jakub napsal:

... Některý posádky berou závod dost vážně. A plést se s těžkým kajakem na jezech asi nebude úplně in.

Budu mít už ráno 20 km náskok, přenášet s předstihem budu Libštejn, Bohy, Lejskáč a doufám, že i Zvíkovec. Se závodem budu na Čilé, ale to předpokládám všichni draci pojedou a zbývá Branov-Nezabudice ...ten doufám ještě půjde jet, jestli mě nepředjede moc lodí. Nevidím to tragicky. Pokud by se to nepovedlo dle plánu, tak někde nad jezem chvilku počkám. Plést se nebudu. Ono když chceš vyhrát, tak toho tak moc přenášet nemůžeš.
Mimochodem, viděl jste někdo v rámci přípravy Kaceřov? Jestli nebude otevřen (a tomu moc nevěřím), bude to nová pěkná pakárna.

Ten den navíc je přesně tak nevhodně, stačil by mi půlden. Uvidíme.

Klasik

51

Re: Plzeň-Cuxhaven

Klasiku, tady máš fahrplan: http://www.seakayaker.cz/kniha-na-kajak … niho-more/
Měl jsem ji v ruce u Mejdžího a dobrý, je to úplná kuchařka. Teda z Práglu.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

52

Re: Plzeň-Cuxhaven

Na to se rád podívám. Doufám, že to ještě stihnu.

Když koukám na anotaci ... chápu, že vydat a hlavně prodat dneska knihu je náročné. Doufám, že obsah bude hodnotnější. Ten propagační text připomíná Babišovo předvolební kampaň. Snad je ten "širokopásmový koktejl" práce vydavatele a ne autora. (Jedno zoufalé a vystresované zvířátko pro milovníky zvířátek, Markéta Přemyslovna pro milovníky historie, vzpomínka na železnou oponu pro pamětníky minulého režimu, romantická zakoutí pro romantiky, nebezpečné chvíle uprostřed plavební dráhy obrovských kontejnerů pro milovníky napětí, metrové vlny v průtržích mračen a severáku pro milovníky drsného života a přežití,  ... slušnej výkon. Už tam chybí snad jen kuchařka, ty se teď taky prodávají. roll )  Věřím spíš tvému krátkému "a dobrý".

Do Prahy to tak nějak pro mě není neznámá i když jsem pod Srbsko nejel destíky let, takže popsaný úsek by pro mě měl být OK.

Nějak se mi hromadí práce, takže balit do lodě budu asi až na ostro. Ačkoliv jsem začal letos jezdit Padrťákem už 10.1., tak se pak nějak vrátila zima a najeto mám cca stejně, jako mám naplánováno na první den. Včera jsem zjistil, že mi už zase teče do pádla. Když jsem přesedl do plastu a vzal starý profiplast, tak mi začalo píchat v ramenou  ... No ještě, že to je slovy Martina Frýdla "dovolená na lodičce po řece, ne olympiáda".

Je dobře, že jsem to začal psát a vyvěsil. Nyní se mi nechce couvnout. Nikdy to už lepší nebude. Takže JEDU. smile

Klasik

53

Re: Plzeň-Cuxhaven

Knihu mám a čtu. Musím uznat, že se fakt čte dobře a jsem moc rád, že ji mám. Dokonce i toho Gastona jsem dal (je ho jen malinko a velmi rozumně, přesně jak si zasloužil ... tím ho nechci nijak snižovat, bylo mi ho tehdy taky líto).

Klasik

54

Re: Plzeň-Cuxhaven

No moc si nečti...
... a koukej si objednat loď.
Sezona se docela plní a moh bys taky jít pěšky.
To co sis tady zkoušel byl seayak 520.
Pošli Stanďochovi mail s rezervací na info@hgsport.
Přeji klidný den JK

55

Re: Plzeň-Cuxhaven

JK napsal:

... a koukej si objednat loď. JK

Jirko dík za upozornění. Právě jsem to mailem poslal.

Domníval jsem se, že jsem to udělal osobně (tuším v březnu při nákupu). Stanďoch si to psal tuším do nějakého sešitu. Jsem trochu zmaten.

Možná jsem podcenil Tonyho prosincovou radu: "Když už si půjčuješ loď u Stanďocha, tak se radši ujistí, že Prďouch s tím nemá problém .)"  smile

Klasik

56

Re: Plzeň-Cuxhaven

Ti dva chlapci jsou složití.

Včera se například chystali odvézt pneumatiku od autobusu, kterou tady loni v létě pohodil neznámý blb.
Připravili si jí až k dodávce.
Kde myslíš že je ta guma (myslim pneumatiku) teď?

Leží tady, uprostřed parkoviště.