43

Re: Plzeň-Cuxhaven

Teď mě tak napadlo, že se asi uvidíme až si budeš v troji vyzvedávat loď.
Tak že bude dost času na domluvu.

44

Re: Plzeň-Cuxhaven

Přesně ... je to trochu pod tlakem, ten seznam jezů ( http://hosting.pilsfree.net/js-projekt/labe/?page_id=24 ) je fuj a posledních 25 let se stále zhoršuje.  Říkal jsem si první noc v pátek u Černocha (Olešná-Čivice), druhá noc někde nad Berounem (Račice ... Nižbor), třetí kolem Radotína ... ale to toho budu mít až nad hlavu a hlavně zatím jsem letos víc lyžoval a studoval, než pádloval, takže příprava fyzická spíš nic než moc.  Raději bych si den přidal. Uvidím jak budu sedět a co na to tahání lodě řeknou záda.

To přespání za plotem u loděnice bych bral, Kotvu nechci. Stačí mi voda k pití. Na Císařské louce jsem se při štrekách něco naspal ... ale dnes už raději ne.

Svěřenkyním rád zafandím a když tak chvilku zavlním. Nejspíš mě dojedou, pokud nebudou startovat někde na konci.

Domluvíme se v Troji.

Klasik

45

Re: Plzeň-Cuxhaven

Holky nedoženeš :o) Dámská C2 startuje mezi prvníma...
Nejpozději na prvním jezu tě setřesou :o)
Přenášej třetinovou váhu a jsou na to dvě.
A navíc úkol zněl jasně: Letos potřetí v řadě vyhrát, ať už sem příští rok nemusíme...
Po loňských závodech jsme ještě v neděli dojeli do Nižbora a svorně padli na držku.
Standardně na těžko jezdíme stejnou trasu tři dny.
Nevybral sis snadnou cestu.

46

Re: Plzeň-Cuxhaven

Ptám se protože mohl bych seběhnout z kopce s buřty a pivkem .)

47

Re: Plzeň-Cuxhaven

Tony : Díky za nabídku, spíš zatím nevím nic. Vybráno místo na nocleh nemám, ale rád bych využil nabídku od JK.

JK: Holky 6:57(?), hezký výkon. Na přenášení jsem samozřejmě v pytli, ale na vodě bych se mohl chvíli udržet. Já to jel naposled 5:42 ve 30. ročníku, ale na K1 a předtím jsem se našel už jen v 8. ročníku na C2 za 6:03. Čekám na 40. ročník. Dříve jsme jezdili standardně v sobotu maraton, potom tanečky v cíli a v neděli dojezd na vlak Berouna. Nižbor, to jste to zabalili před závěrečnými voleji smile.

Lepší byl ještě maraton, který pořádal Zděněk Fiala (také ho ve výsledkách vodmaru najdeš mockrát) a ten se jezdil od Jiřího do Nezabudic, ale to je na delší vyprávění. Přesto byl dojezd stejný, tj. v neděli na vlak v Berouně.

Klasik

48

Re: Plzeň-Cuxhaven

Berušky to jeli i za 6:14:51.
2013 to pěkně teklo. Na to že spolu pádlujou prakticky jeden den v roce,
na laminátce kterou drží pohromadě tesa, mě to docela překvapilo.
Ale sou to nervy bejt s těma flaškama s jonťákem, sušenkama a banánama včas připravenej na tom správnym jezu. :o)
A to sem ještě minule dostal vynadáno, že na ně málo řvu a že si připadali bez trenéra...
No nepřerazil bys je?
Na vodě budeš rychlejší než C2 ale ty jezy s naloženou mrchou jsou nepříjemný a sežerou strašně moc energie.
Uvaž co v prvních dnech nebudeš potřebovat a klidně si to ulož v troji.
Napadá mě asi tak 10 kg věcí. Od paliva, potravin, rezervního oblečení až po kanistr červenýho vína.

49

Re: Plzeň-Cuxhaven

Dolany-Praha se dá jet za dva dny. Asi bych Berounku jel s co nejlehčí lodí. Přeci jenom každých zhruba 10km budeš přenášet. Nejrychleji jsem jel nějakých 4:30 na K1,ale na kanoi okolo 7(to už bych radši neopakoval). Některý posádky berou závod dost vážně. A plést se s těžkým kajakem na jezech asi nebude úplně in.