36

Re: Island Circumnavigation 2014

O víkendu jsem si u Standy Klokočníka vyzvednul naleštěnou Odysseovu volbu s novým kýlstripem, a ještě príma nafukovačku thermarestku co mi za výhodnou cenu sehnal Tiderace. Pozvolna se začínám balit. Budu ještě týden na divoké vodě, tak ať to pak nehoním na poslední chvíli. http://seakayakforum.cz/img/m/4/t/p18qiqt84fpqe1hnot5658bj3l3.jpg

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

37 Naposledy upravil: Michal (16.6.2014 23:09:19)

Re: Island Circumnavigation 2014

Možnost pořízení vybavení za zvýhodněnou cenu je často považováno za formu sponzoringu. Skoro bych řekl, že dnes je to asi jeho nejčastější podoba:) Zadarmo dnes skoro nikdo nikomu nic nedá;)
To jen taková drobná poznámka, k jednomu zapadlému komentu, aby řeč nestála.

38

Re: Island Circumnavigation 2014

Michale, jistě se shodneme na tom, že sponzoring není to, když kámoš ve svém městě vidí, že tamní prodejce má např. výprodej. Obratem volá na mobil: "hele je tu károška o tři stovky levnější než u vás, nechceš ji koupit"?
Nebo to, že mi Mejdží půjčil svoje PLBčko na dobu trvání výletu.   
Rozhodně se tedy nejednalo o přímé jednání s výrobcem, nebo prodejcem o poskytnutí něčeho za lepší cenu.

Abychom si rozuměli, já proti spoznoringu nic nemám, ale:
1) sponzoring je marketingový nástroj, tj. slouží k podpoře prodeje a proto bych byl rezervovaný k pozitivním výsledkům a nadšeným komentům poskytnutého materiálu.
2) pro výlety za humny - tj. v Evropě v rámci mé dovolené.... no prostě tady nepokládám sponzoring za nutný. Možná až budu chtít pádlovat kolem Hornu, tak to zvážím, ale v současné době pro mě opravdu není východiskem.

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

39

Re: Island Circumnavigation 2014

V pohodě, vždyť každy máme právo na svobodnou volbu:)

To bylo spíš rýpnutí do rozšířeného názoru o věcech zadarmo a chválení, skutečnost je, až na pár výjímek, výrazně jiná.

40

Re: Island Circumnavigation 2014

Michal napsal:

V pohodě, vždyť každy máme právo na svobodnou volbu:)

To bylo spíš rýpnutí do rozšířeného názoru o věcech zadarmo a chválení, skutečnost je, až na pár výjímek, výrazně jiná.

Michale, uveď konkrétně příklad kdy kdo koho chválil a za jaký sponzoring, aby se dalo o něčem bavit (když už to tady veřejně vznášíš)? O jaké "jiné" skutečnosti se bavíš?

41

Re: Island Circumnavigation 2014

Antonius Carbonius napsal:
Michal napsal:

V pohodě, vždyť každy máme právo na svobodnou volbu:)

To bylo spíš rýpnutí do rozšířeného názoru o věcech zadarmo a chválení, skutečnost je, až na pár výjímek, výrazně jiná.

Michale, uveď konkrétně příklad kdy kdo koho chválil a za jaký sponzoring, aby se dalo o něčem bavit (když už to tady veřejně vznášíš)? O jaké "jiné" skutečnosti se bavíš?


Tondo, mluvím přesně o opaku. To, že ti někdo něco dá, abys to chválil, ani chtít něco "zadarmo" s tím že to vychválíš, nefunguje.

42

Re: Island Circumnavigation 2014

Pytlíkování kalorií...
http://seakayakforum.cz/img/m/4/t/p18qtc4bodv0pelm80b1m4q1v33.jpg

http://seakayakforum.cz/img/m/4/t/p18qtc4qs61hg85i1cf5qnd1lpo6.jpg

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.