50

Re: Island Circumnavigation 2014

Tak první zpráva od Jirky....bohužel není vůbec dobrá..Můžu s jistotou říct, že žije.
Podle mých odhadů by měl být v městečku Vík, Iceland.

https://www.google.cz/maps/place/V%C3%A … 1b006d778d

Přeje si mojí záchranu, uvidím, jak to logisticky vymyslím.
1.Jirka nemůže hýbat rukama -rukou nevím-nedokáže ani zvednout kayak
2. Je v civilizaci a zítra se mu dostane lékařská péče
3.Předběžně domluveno, že si v poledne zavoláme

No kdyby někdo měl známý poblíž leccos by se vyřešilo..Jirkova angličtina nic moc.

Děkuji Všem za pomoc

tel: na mě: 723 054 848
mail: tippeltova@gmail.com

Karolína

51

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahoj,
U Viku by snad ještě pořád měli být čeští slacklineři http://www.hisland.squarespace.com/

Michal

52

Re: Island Circumnavigation 2014

Tak zařízeno domluveno..Jirkova pravá ruka nehybná, takže si udělám zase výlet.
Ve středu 16.7 jsem tam a 21.7 ve 12:00 budem v Čr.
Jinak kayak bude muset někde zůstat.

Děkuje Všem kdo pomohli

Karolína

53

Re: Island Circumnavigation 2014

Mám tam dvě spolužačky, ale český neumí...kdyby byla třeba pomoc, děj vědět..

54

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahoj kajo musim priznat ze mam z te zpravy husi kuzi.hlavne ze je naživu a az budeš znat nejakou diagnozu nebo co a jak se stalo tak urcite to sem hned poves.dobrou cestu pro jirku a zpet

55

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahoj, Jirka Fousek zná lidi z Rejkjavického seakajakového klubu, už jsem po něm chtěla kontakt - Karolíno dej prosím vědět, co je přesně potřeba - nechat někde kajak? Adventura tam bude mít od čt 15.7. (?) zájezd, který vede Honza Burian a jede(respektive letí) tam můj šéf s manželkou, takže kdyby bylo potřeba, dá se tam i touto cestou něco poslat. V každém případě držím palce, Kitty

56 Naposledy upravil: Kajka Kostějová (14.7.2014 21:15:58)

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahooj,
tak podle posledního hovoru je Jirka v daleko lepším stavu...prý se dneska i mohl trochu slunit a prohodil fórek, že příští expedice bude do lázní.
Jediné, co se snažím trošku dořešit je kayak..Jirka tvrdí, že to je fakt mikro město a že tam je akorát skládka. No poprosil mě vyhledat nějakýho borce..akorát si nemohl vzpomenout na jméno no doufám, že jsem se trochu trefila a napsala jsem Gislimu H Fridgeirssonovi pak taky Jeffovi Allenovi a Simonovi Osbornovi (prý na Islandu měli nějaký kurzy, takže nějaká šance místňákůby byla).

Děkuju moc za podporu je fajn kolik lidí se zapojilo!

Prostě to klapne, když ty palce každej drží :-)