57

Re: Island Circumnavigation 2014

psala jsi Sigmundur Hermannsson? simmiguide@gmail.com ..je to nějaký místní kajakář provozující výlety na kajaku.
Myslím si, že Standa Klokočník někoho zná na Islandu. Zkus mu zavolat...
Kdyby se nepodařilo sehnat někoho z kajakářů tak se obrátím na spolužačky jestli by to neválí do garáže.

58

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahoj, myslím, že už se to docela pěkně skládá dohromady a Karolína to zvládne smile
Štastnou cestu tam i zpátky!

59

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahooj,
ano Kitty to vidí správně....dnes  si Jirku vyzvednou hrdinové Gudni Pall Viktorsson a Leifur Dam Leifsson takže to je mnohem dřív než se tam doplížim já.
Jirka je dočasně trochu ošetřen a má hodně silný léky..takže je v rauši na pláži a nějaká babi mu věnovala pletený ponožky.

To je ode mně Vše přátele a znovu děkuji Všem, kdo mě psali, volali a  podporovali nás

Tady útržek z dnešní dopolední konverzace: "No problem, I'm always willing to help Kayak people"

-Guðni Páll

60

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahoj - pro zvědavé a netrpělivé: Jirka s Karolínou by měli podle posledních informací přiletět do ČR až zítra, vše OK a snad se podělí o novinky.

61

Re: Island Circumnavigation 2014

Ahoj všichni. Už jsme doma, do zítra se trochu seberu a pošlu Vítkovi přepis lodního deníku s fotkama ke zveřejnění na seakayakeru.
Zatím pár telegrafických informací: Pravačka má už celkem normální rozměry, jenom si nějakou dobu ještě asi nezapádluju.
Kajak zůstal na Islandu v péči Gisliho Fridgeirssona
Díky všem za podporu.   JVD

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

62

Re: Island Circumnavigation 2014

Přepis lodního deníku s ilustračníma fotkama jsem poslal Vítkovi, tak snad to brzo dá na seakayaker.cz
Prozatím se můžete podívat na fotky na mým rajčeti. Je to tam tak jak mi to vylezlo z foťáku, zatím nemám moc sílu to nějak upravovat a promazávat: http://kostejovo.rajce.idnes.cz/Island_ … em_kajaku/

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.

63

Re: Island Circumnavigation 2014

Díky Vítkovi už visí přepis islandského deníku na seakayakeru:
http://www.seakayaker.cz/island-2014-po … dech-2014/

If you want the ultimate, you've got to be willing to pay the ultimate price.